Policyjne działania z okazji "Walentynek" - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjne działania z okazji "Walentynek"

"Kochanie też czasami bywam na pasach", "Hamuj przed pasami nie zwalniaj w uczuciach" – pod takimi hasłami policjanci węgorzewskiej komendy promowali dzisiaj bezpieczne zachowania na drogach. Funkcjonariusze rozdawali kierującym, pieszym a nawet interesantom odwiedzającym komendę, okolicznościowe zapachowe zawieszki-serduszka przypominające o ostrożności, tolerancji i kulturalnym zachowaniu.

Walentynki kojarzą się głównie z miłością, a ta miłość przejawia się również przez troskę o bezpieczeństwo osób nam bliskich. To idealny dzień, aby uświadomić kierujących, że uczucia to nie tylko stan ducha ale również odpowiedzialność.

Węgorzewscy policjanci właśnie w tym wyjątkowym dniu zaplanowali działania mające na celu zwrócenie uwagi na sprawy bezpieczeństwa głównie w ruchu drogowym. Podczas akcji policjanci ruchu drogowego, prewencji, dzielnicowi a nawet funkcjonariusze z zespołu wykroczeń rozdawali kierującym, pieszym i interesantom odwiedzającym komendę, zapachowe zawieszki w kształcie serduszka przypominające o ostrożności, tolerancji i kulturalnym zachowaniu.

Mundurowi w szczególny sposób uczulają wszystkich użytkowników dróg, że na spotkanie „walentynkowe” lepiej dojechać nieco spóźnionym niż nie dojechać wcale.