Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Odpowie za posiadanie i nielegalną uprawę konopi indyjskich

  Kryminalni ze węgorzewskiej komendy zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli także ponad 130 gram marihuany. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego o popełnienie tego przestępstwa 34-letniego mieszkańca gminy Węgorzewo. W najbliższym czasie mężczyzna usłyszy zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę od roku do 10 lat więzienia.

 2. Kontakt

 3. Rejon I

 4. Kierownictwo

 5. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 6. Powiatowe obchody Święta Policji. Były awanse, wyróżnienia i medale

  W Komendzie Powiatowej Policji w Węgorzewie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Podczas uroczystości zostały wręczone policjantom medale ,,Za długoletnią służbę” i odznaczenia „Zasłużony Policjant” oraz akty mianowania na wyższy stopień służbowy. Tegoroczne Święto miało wyjątkowy charakter, ze względu na 101-rocznicę powstania Policji Państwowej, 95-tą rocznicę powołania kobiet do Policji, 30 rocznicę uchwalenia Ustawy o Policji oraz 30-lecia Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.

 7. Rejon II

 8. Wydział Kryminalny

 9. Chciał wyprowadzić się z domu. 18-latek odpowie za krótkotrwałe użycie pojazdu i jazdę pod wpływem alkoholu

  Powrót Generuj PDF Drukuj Wyprowadzka z domu jest trudna bez własnego auta. 18-latek aby wywieść swoje rzeczy, po drodze skorzystał z dwóch nie swoich pojazdów. Jeden porzucił, ponieważ uszkodził koło, zaś drugi chciał zatankować bo świeciła się już rezerwa. Na stacji paliw skończyła się wycieczka, ponieważ mieszkaniec gminy Budry został zatrzymany przez policjantów za jazdę pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał blisko promil w wydychanym powietrzu. 18-latek usłyszał zarzuty krótkotrwałego użycia pojazdów i jazdy pod wpływem alkoholu. Grozi mu kara do 5-lat pozbawienia wolności

 10. Komendant podziękował 7-latce za wzorową postawę

  ,,Może być Pan dumny ze swojej córki”- takie słowa skierował Komendant Powiatowy Policji w Węgorzewie nadkom. Marcin Karmowski do taty siedmiolatki, który odwiedził węgorzewską komendę. Dziewczynka na początku zeszłego tygodnia znalazła portfel wraz z pieniędzmi, który przyniosła na komendę, ponieważ nie znała jego właściciela.

Galeria zdjęć