Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny dozór, nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz kontaktowania się za pobicie konkubiny

Mężczyznę podejrzanego o pobicie swojej konkubiny zatrzymali policjanci z węgorzewskiej komendy. Mieszkaniec gminy Budry usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej. Decyzją prokuratora 20-latek został objęty dozorem policyjnym, zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakazem opuszczenia mieszkania. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Blisko dobę w policyjnym areszcie spędził agresywny 20-letni mieszkaniec gminy Budry. Policjanci zatrzymali go, po tym jak wszczął awanturę domową, podczas której wyzywał słowami wulgarnymi swoją konkubinę, szarpał za ubrania, popychał oraz kilkukrotnie uderzył w twarz. Pokrzywdzona w obawie o własne życie i zdrowie wezwała na pomoc Policję. Mundurowi, żeby zapobiec tragedii i zapewnić spokój oraz bezpieczeństwo kobiecie zatrzymali mężczyznę do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

Oprawca po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut naruszenia czynności ciała, do którego się przyznał. Prokurator zastosował wobec mieszkańca gminy Budry policyjny dozór, nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony