Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci rozstrzygnęli konkurs plastyczny „Stok nie jest dla bałwanów” na etapie powiatowym

Policjanci z węgorzewskiej komendy rozstrzygnęli konkurs plastyczny pn. „Stok nie jest dla bałwanów” na etapie powiatowym. Zwycięzcami zostali wychowankowie Świetlicy Socjoterapeutycznej "Dom" w Węgorzewie. Gratulacje, dyplomy i nagrody wręczył osobiście Komendant Powiatowy Policji w Węgorzewie nadkom. Marcin Karmowski. Dzieci nie kryły swoich emocji i ogromnego zadowolenia.

Na początku stycznia br. przed rozpoczęciem ferii zimowych, policjanci z węgorzewskiej komendy ogłosili w placówkach oświatowych konkurs plastyczny dla uczniów pn. „Stok nie jest dla bałwanów”. Konkurs został zorganizowany m.in. przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji. Głównym założeniem tego przedsięwzięcia było promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy, snowboardzistów oraz upowszechnianie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.

Rozstrzygnięcie konkursu na etapie powiatowym nastąpiło w połowie lutego br. Wśród wielu ciekawych prac nadesłanych do Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie funkcjonariusze wybrali rysunki wykonane przez wychowanków Świetlicy Socjoterapeutycznej "Dom" w Węgorzewie.

Wczoraj (20.02.2020r.) odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom. Brawa należą się wszystkim wychowankom, którzy wzięli udział w konkursie. Zwycięscy trzech pierwszych miejsc i wyróżnieni otrzymali gratulacje, cenne nagrody i dyplomy, które wręczył osobiście Komendant Powiatowy Policji w Węgorzewie nadkom. Marcin Karmowski.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Dzieci nie kryły swoich emocji i ogromnego zadowolenia. Na zakończenie szef węgorzewskie policji podziękował wszystkim dzieciom za udział w konkursie i jeszcze raz pogratulował zwycięstwa w etapie powiatowym życząc sukcesów na szczeblu ogólnopolskim.

 

  • Rozstrzygnięcie konkursu ,,Stoki nie jest dla bałwanów"
  • Rozstrzygnięcie konkursu ,,Stoki nie jest dla bałwanów"
  • Rozstrzygnięcie konkursu ,,Stoki nie jest dla bałwanów"