Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pobił dotkliwie kolegę, został tymczasowo aresztowany

Najpierw pili razem alkohol. Potem doszło między nimi do kłótni i szarpaniny. Swoją agresję 51-latek wyładował na kompanie od alkoholu, bijąc go pięścią po twarzy. Ciosy były tak mocne, że spowodowały u zaatakowanego mężczyzny poważne obrażenia. Napastnik został zatrzymany i na wniosek śledczych sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Zdarzenie miało miejsce w piątek (02.03.2018) w jednej z miejscowości na terenie gminy Węgorzewo. Około godz. 12:00 oficer dyżurny został powiadomiony o pobitym mężczyźnie. Na miejscu policjanci ustalili, że pomiędzy dwoma kolegami, podczas wspólnego biesiadowania przy alkoholu, wywiązała się sprzeczka, a po krótkim czasie doszło między nimi do szarpaniny. 51-latek zaczął uderzać swojego kompana od kieliszka pięścią po twarzy. Ciosy były tak mocne, że spowodowały u zaatakowanego mężczyzny poważne obrażenia ciała. 51-latek został zatrzymany. W chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu.

Kryminalni zajęli się wyjaśnianiem wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Wczoraj (05.03.2018) na wniosek policjantów i prokuratora, sąd zastosował wobec 51-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. W myśl art. 157 kodeksu karnego, kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Ładowanie odtwarzacza...