Pijani opiekowali się dziećmi - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pijani opiekowali się dziećmi

Węgorzewscy policjanci interweniowali w mieszkaniu, gdzie miało dojść do nieporozumienia małżeńskiego. Jak się okazało oboje rodzice byli pijani, a pod opieką mieli dwoje dzieci w wieku 2 i 4 lat. Siostry zostały przekazane pod opiekę sąsiadki, a o całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

Wczoraj (10.09.2017r) około godziny 1:00 w nocy oficer dyżurny węgorzewskiej policji otrzymał zgłoszenie od 30-letniej kobiety, że mąż się awanturuje. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce okazało się, że sytuacja w domu małżeństwa jest nie do końca taka jak to przedstawiała zgłaszająca. Mundurowi zastali tam dwoje nietrzeźwych rodziców, którzy opiekowali się 2 i 4 letnią córką. Po zbadaniu okazało się, że ojciec ma blisko 2 promile alkoholu, natomiast matka nie poddała się badaniu. Oboje przyznali się, że wcześniej razem spożywali alkohol. Nie dość, że rodzice byli nietrzeźwi to jak to często bywa wszczęli w domu awanturę, której świadkami były ich dzieci.

2 i 4-letnie dziewczynki trafiły pod opiekę sąsiadki. Sprawowaniem niewłaściwej opieki nad dziećmi zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.