Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Policjanci szukają świadków wypadku

  Węgorzewscy kryminalni prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 4 czerwca 2018 roku na drodze krajowej K63 na wysokości oczyszczalni ścieków przed miejscowością Pozezdrze. Świadkowie proszeni są o kontakt z Policją.

 2. Policjanci kontrolują trzeźwość kierowców w ramach działań "Trzeźwy poranek"

  Węgorzewscy policjanci na drogach powiatu prowadzą akcję prewencyjną pod hasłem „Trzeźwy poranek”. Działania funkcjonariuszy ukierunkowane są na skontrolowanie maksymalnej ilości kierowców i zatrzymanie tych, którzy prowadzą pojazd pod wpływem alkoholu.

 3. Pracownik cywilny węgorzewskiej komendy, będąc na urlopie pomógł zatrzymać poszukiwanego mężczyznę

  Ta sytuacja dowodzi, że nie tylko policjanci są czujni przez cały czas, ale również i pracownicy cywilni Policji. Dobre rozpoznanie osób, które mają konflikt z prawem, to często klucz do efektywnej pracy. Pracownik cywilny węgorzewskiej komendy, będąc na urlopie, przyczynił się do zatrzymania poszukiwanego mężczyznę. 42-latek trafił już do policyjnego aresztu, skąd zostanie doprowadzony do Zakładu Karnego w Suwałkach.

 4. Powiatowe Obchody Święta Policji 2018

  W Komendzie Powiatowej Policji w Węgorzewie odbyły się powiatowe obchody Powiatowe Święta Policji. Podczas uroczystości zostały wręczone policjantom medale za „Zasłużony Policjant” oraz akty mianowania na wyższy stopień służbowy. Tegoroczne Święto obchodzone jest pod honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego.

 5. Zakończyły się poszukiwania 34-latka. Ciało mężczyzny wyłowiono z Jeziora Mamry

  Węgorzewscy policjanci przez trzy dni poszukiwali 34–letniego mieszkańca województwa łódzkiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był na Jeziorze Mamry pomiędzy wyspą Upałty a plażą Zwierzyniecki Róg w miejscowości Trygort. Do działań poszukiwawczych zaangażowali się również strażacy z PSP z Węgorzewa, Giżycka i Olsztyna oraz ratownicy z Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ciało 34-latka wyłowiono z Jeziora Mamry.

 6. Kierownictwo

 7. Uwaga- woda może być niebezpieczna!

  Słoneczna pogoda i wysoka temperatura sprzyjają wypoczynkowi nad wodą, ale nawet w czasie urlopu powinniśmy pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Upał, alkohol, brak wyobraźni - to główne przyczyny wypadków do jakich dochodzi nad wodą. A tak niewiele przecież trzeba, by uniknąć tragedii...

 8. Kontakt

 9. Zespół ds. Dyscyplinarnych, Kadr i Szkolenia

 10. Policjanci prowadzą akcję poszukiwawczą zaginionego mężczyzny

  Węgorzewscy policjanci i inne służby poszukują zaginionego 34-latka. Mężczyzna ostatni raz widziany był w poniedziałek 6 sierpnia br. około godz. 15:30 na Jeziorze Mamry pomiędzy wyspą Upałty a plażą Zwierzyniecki Róg w miejscowości Trygort.

Galeria zdjęć