Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Jechał bez świateł i spowodował kolizję drogową, był kompletnie pijany

  Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 27-latek, który kierując osobową hondą doprowadził do zderzenia z innym samochodem. Kierowca stracił już prawo jazdy, a za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

 2. Kierownictwo

 3. Kontakt

 4. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 5. „Kręci mnie bezpieczeństwo” - festyn rodzinny z węgorzewskimi policjantami

  Węgorzewscy policjanci uczestniczyli w festynie rodzinnym zorganizowanym przez Mazurską Fundację Edukacyjną „Bonus Pastor” i Salwatorianów z Parafii p.w. Dobrego Pasterza w Węgorzewie. Funkcjonariusze zaprezentowali policyjne radiowozy, motory i ich wyposażenie. Oprócz dobrej zabawy, uczestnicy mieli okazję poznać zasady bezpiecznego uczestniczenia w ruchu drogowym, a także sprawdzić umiejętności jazdy rowerem po torze przeszkód. Przedsięwzięcie odbyło się w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

 6. Ukradli pieniądze sąsiadce, aby zrobić jej na złość

  Zarzut kradzieży pieniędzy usłyszała 20-letnia kobieta i 24-letni mężczyzna. Sprawcy wykorzystując chwilową nieobecność sąsiadki, weszli do jej mieszkania, skąd ukradli 1700 złotych. W trakcie przesłuchania oboje przyznali się do popełnionego przestępstwa. Tłumaczyli, że zaplanowali tą kradzież, aby zrobić na złość sąsiadce.

 7. Rejon I

 8. W trosce o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Wakacje tuż tuż… a dla węgorzewskich policjantów to czas kiedy odwiedzają szkoły, aby spotkać się z dziećmi i młodzieżą. Mundurowi podczas prelekcji ostrzegają dzieci przed zagrożeniami jakie mogą ich spotkać podczas wakacji i jednocześnie uczą jak bezpiecznie spędzić czas wolny. Spotkania prowadzone są w ramach działań „Bezpieczne wakacje 2017”.

 9. Straciła prawo jazdy bo jechała za szybko

  Każdy gdzieś się śpieszy, jeden do lekarza , drugi do rodziny trzeci do pracy. Jednak każdy z nich zapomina o tym, że aby dotrzeć do cela trzeba jechać ostrożnie i z odpowiednią prędkością. Tym razem funkcjonariusze węgorzewskiej drogówki odebrali prawo jazdy 29-latce. Wykonany pomiar wykazał, że kobieta w obszarze zabudowanym poruszała się z prędkością ponad 108 km/h, przy obowiązującym w tym miejscu ograniczeniu do 50 km/h.

 10. Rejon II