Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Policjanci poszukują 81-letniego Stanisława Gersa

  Policjanci poszukują 81- letniego Stanisława Gersa zam. gm Pozezdrze. Mężczyzna wyszedł. Mężczyzna od wczoraj nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 2. Kierownictwo

 3. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 4. Podróż ciągnikiem zakończona spotkaniem z policjantami

  Policjanci węgorzewskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 18–latkowi, który w ciągniku rolniczym przewoził za dużo osób. Mężczyzna otrzymał mandat oraz punkty karne. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami przewożenie większej liczby pasażerów niż dopuszcza to dowód rejestracyjny pojazdu skutkuje zatrzymaniem prawo jazdy na 3 miesiące.

 5. Wydział Kryminalny

 6. Rejon I

 7. Kontakt

 8. Z interwencji domowej trafili prosto do policyjnego aresztu

  Węgorzewscy policjanci zatrzymali dwóch pijanych awanturników. Mężczyźni byli agresywni w stosunku do swoich najbliższych. Obaj, noc spędzili w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu sprawcy awantur domowych będą tłumaczyć się za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

 9. Mandaty i zatrzymane prawo jazdy podczas działań „Prędkość”

  Węgorzewscy policjanci podczas prowadzonych działań prewencyjno-kontrolnych pn. „Prędkość”, sprawdzali czy kierowcy stosują się do obowiązujących ograniczeń prędkości. W trakcie akcji funkcjonariusze ujawnili 22 przypadki przekroczenia dozwolonej prędkość. Ponadto zatrzymali 19-letniego kierowcę, który zlekceważył nowe przepisy ruchu drogowego i w konsekwencji stracił prawo jazdy.

 10. „Kibole, blokersi, grupy podwórkowe” – tematem spotkania węgorzewskich policjantów z licealistami

  Węgorzewscy policjanci uczestniczyli w spotkaniu z licealistami na temat: „Kibole, blokersi, grupy podwórkowe - co zrobić jeśli rozpoznamy zagrożenie? Jak się bronić przed wciągnięciem do paczki?”

Galeria zdjęć